| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Rated Current | 1A-6A |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Gender | Female/Male |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
| Contactresiatance | ≤5mΩ |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Product Name | Rigoal M16 IP 68 Connector Fast Cable Waterproof solar socket plug Male/female DIN 3/5 pin electrical connector |
|---|---|
| Protection level | IP67/IP68 Waterproof |
| Type | ADAPTER |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connector Locking System | Solder |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Materiaal van huisvesting | Zink vernikkeld gieten |
| aantal contacten | 8 spelden |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Polen | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| aantal contacten | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |