| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE,ROHS,ISO |
| Passende cyclus | 500 |
| Contactmateriaal | (verguld) koper |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS, maximum temperatuur 260℃ |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| Certificaat | Ce RoHS ISO9001 |
| Single package size | 10X10X2 cm |
|---|---|
| Single gross weight | 2.900 kg |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | rg-connector |
| Model NumberModel Number | M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin connector |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Douane | Aanvaardbaar |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Schakelaartype | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Polen | 4p |
| verbind type | m12 aan D-Sub |
| Contacten | 5 pinnen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van Bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |