| toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan klepschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | Met draadtype |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Modelnummer | M19 2 3 4 5 Pin Connector |
|---|---|
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Zwarte coating |
| Geschatte Stroom | 20A |
| Type | L |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| TYPE | Assemblage |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |