| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| aantal contacten | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE ROHs |
| Passende cyclus | 500 |
| Contactmateriaal | (verguld) koper |
| Aantal Contacten | 8Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat impulsvoltage | 500V |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| ModelNumber | M16 schakelaars |
| Type | M16 mannelijke schakelaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Geslacht | Wijfje |
| Productnaam | M5m8 M12 M16 gevormde kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Modelnummer | DE WATERDICHTE SCHAKELAAR VAN SP11 SP13 SP17 SP21 SP29 |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Productnaam | de schakelaar SP1 13 17 21 29 water bestand 2 3 4 5 7 8 9 speldt c |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Polen | 5P |
| Sluitensysteem | schroef 7/8“ - 16UNF |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 4pin mannelijke machtsschakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |