| Gecodeerde schakelaar | EEN、 B、 D |
|---|---|
| Aantal Posities | 3~17PIN |
| Nominale spanning | 30V-250V |
| Geschatte Stroom | 1.5A~4A |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 reeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Temperatuurclassificatie | -20℃ aan 80℃ |
| Type | L20 |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 2pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| IP Classificatie | IP68 |
| Graad van bescherming | IP65 |
|---|---|
| Speld | 2pin; 3pin |
| Code | Omdat c-code |
| Type | Basis; stop; gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| speld | 2 + PE; 3 + PE |
|---|---|
| Grootte | SizeA, SizeB, SizeC |
| Type | Stop, Basis; Gevormde kabel |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Geschatte stroom | 10A |
| Type | L20 |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 2P |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| Beschermergraad | IP68 |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | 30v |
| Schakelaartype | M16 Assemblagestop |
| IP Classificatie | IP67 |
| ModelNumber | M16 stop |
| schakelaarterminal | Fosfoorbrons |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
| Pin Number | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| IP Classificatie | IP67 |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Modelnummer | M12- Een 4p5p |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Productnaam | Het schildschakelaar van de metaal4pin 5pin kabel M12 |
| Nominale spanning | 48 V AC/60 V GELIJKSTROOM |
| Goedkeuring | RoHS, Ce |
| Reeks | Het Comité zet op |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| kern | 8P8C |
| Type | Rechtstreeks; 90degree |
| Werkende temperatuur | -30°C~105°C |