| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| spelden | 6pin |
| Productnaam | m12 splitser |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12,17pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Producten Naam | M12 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Codering | D |
| Type | Gevormd |
| Bedrijfstemperatuur | -25℃~85 ℃ |
| Ip-graad | IP67/IP68 |
| Contact resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Type | Shielded /Unshielded |
| Shape | Angle / Straight |
| AANTAL CONTACTEN | 3 / Speld 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Kabeltype | M16 assemblageschakelaar |
| Geschatte Stroom | 3A / 5A/7A/10A |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Certificaat | CE ROHS ISO |
| Type | Sensoradapter |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Geslacht | wijfje & mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Materiaal | Nylon PA66, UL94-V0 |
| IP niveau | IP68 |
| Speldaantal | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Huidige Classificatie | 3A |
| voltageclassificatie | 60V |