| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
|---|---|
| Omringende temperatur | -20℃~+80℃ |
| Resistan isolatie | ≥100MΩ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| spelden | 3 4 |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| type | assemblageschakelaar |
| shell materiaal | zinklegeringen met nikelplate |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M8 y-Type |
| Toepassing | Automobiel/Macht/Luchtvaart/Sensor |
| Contactmateriaal | koper (geplateerd zilver/goud) |
| Shell-materiaal | Pvc-kabelplastiek en messingslegering |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| spelden | 6pin |
| Productnaam | m12 splitser |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12,17pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |