| Type | Laag voltage |
|---|---|
| Leidermateriaal | koper |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Contact | Messing met geplateerd goud |
|---|---|
| Het verzegelen | Kiezelzuurgel |
| voltageclassificatie | 60V |
| Contactweerstand | <10m> |
| Analysevoltage | 1.5KV/1minute |
| Productnaam | Productnaam |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | M8 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Waterdichte graad | IP67/IP68 |
| Nominale spanning | 60/30 V |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
|---|---|
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | 2 + PE; 3 + PE |
| Codage | Omdat c-code |
| Huidig | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Voltage | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Type | TXL |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Gecodeerde schakelaar | A |
|---|---|
| Aantal Posities | 3~8PIN |
| Nominale spanning | 30V-250V |
| Geschatte Stroom | 1.5A~4A |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
| kern | kern 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |