| Custume requiremnet | Keur goed |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Pool | pool 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 3Pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| IP Classificatie | IP68 |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 2pins |
| Maximum Kabel OD | 7.5mm |
| IP Classificatie | IP68 |
| Omringende Temperat | 20 - 40℃~+80℃ |
|---|---|
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Beveiliging | Niet beschikbaar |
| Productnaam | M12 Vormende Sensorschakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | mannetje/wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | mannetje/wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 2pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| IP Classificatie | IP68 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | DIN43650A |
| Toepassing | Industrieel |
| Productnaam | m12 kabelschakelaar aan de schakelaar van de solenoïdeklep DIN43650A |
| Beëindiging | het vormen |