| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Contacten | 2pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| Waterdicht Niveau | IP67 |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Contacten | 4pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| Waterdicht Niveau | IP67 |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| Contacten | 3p 4p |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel conenctor op |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Oosters | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Beëindiging | Soldeersel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 3Pins |
| Materiaal | PA66+GF |
| IP Classificatie | IP68 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Product Category | M16 Circular Connector |
|---|---|
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Spelden | 4p, 8P |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Goedkeuring | ROHS, CE |
| Geslacht | Wijfje |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | DIN43650B |
| Huisvestingsmateriaal | PA+GF |
| Omgevingstemperatuur | -40°C~+125°C |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |