| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| TYPE | Assemblage |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Kern | 8P8C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP68; IP67 |
| Norm | Cat5e; Cat6a |
| Reeks | Het Comité zet op |
| Geslacht | Wijfje |
| Schakelaargrootte | D-Sub |
|---|---|
| Aantal Contacten | 9pins |
| Contactgeslacht | Wijfje |
| Assemblagestijl | Gebiedsinstallatie |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Shell Material | Koper/Zink |
| IP graad | IP68 |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Omgevingstemperatuur | 20 - 40℃~+80℃ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | het voorpaneel zet op |
| Polen | 8P |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Productnaam | 3 de Waterdichte Schakelaar van Pool |
|---|---|
| Resistan isolatie | ≥100MΩ |
| Type | M8 kabelschakelaar |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Geslacht | Mannetje |
| Maak waterdicht | IP67/IP68 |
|---|---|
| Schakelaartype | RJ45 |
| voltageclassificatie | 500V |
| Temperatuurclassificatie | -40-105℃ |
| Waterdichte Classificatie | IP68 |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |