| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Afgietsel | Polycarbonaat |
|---|---|
| Contactmateriaal | Fosfoorbrons |
| contactplateren | 50 microngoud |
| Werkende Temperatuur | – 40°C aan +70°C |
| Het koppelen Cycli | 1.000 Volgzame cycli |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Contacten | 4pins |
| Contactdiameter | Φ1x4 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 3 |
| Geschatte Stroom | 20A |
| Modelnummer | M20 Plastic Waterdichte schakelaar |
| Kleur | Zwarte deklaag |
| Temperatuurwaaier | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Schakelaartype | m12 sensorschakelaar |
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Contatdrager | TPU+GF |
| Sleutelwoorden | de kabelschakelaar van m12 3pin |
| Beveiligingsniveau | IP67/IP68 |
|---|---|
| Verbindende wijze | De schroef verbindt |
| Werkend Voltage | 300V |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 80°C |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Productnaam | T Type Kabel van de Machts de Waterdichte Schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |