| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | sp21 maak schakelaar waterdicht |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Beschrijving | M5 vormde rechtstreeks waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Type | M5 Kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Over--vormt | TPU |
| Contact | Fosfoorbrons |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
|---|---|
| Merknaam | RIGOAL |
| Modelnummer | M5 Schakelaar |
| Type | DIN |
| Toepassing | Automobiel |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 10A |
| Type | UCU-schakelaar |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | sp21 maak schakelaar waterdicht |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Isolatieweerstand | >1000MΩ |
|---|---|
| Reeks | Lemo Redel Push-pull connector |
| Verbindingstijden | 2000 |
| Certificeringen | UL, CSA, RoHS |
| Contactpersonen | 7P |
| Huidig voltage | 30V |
|---|---|
| Contactpersonen | 7P |
| Vergrendeling van de aansluiting | Schroef repareren. |
| Alternatief | LEMO PKG, ODU G5 |
| Duurzaamheid | >1000 cycli |
| Isolatieweerstand | >1000MΩ |
|---|---|
| Type | Beschermde aansluiting |
| Reeks | Lemo Redel Push-pull connector |
| Contact | Soldeer/PCB/print |
| Verbindingstijden | 2000 |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 5pins |
| Type | UCU-schakelaar |