| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Aantal contact | 2p |
|---|---|
| Kabel buitendiameter | 712MM |
| Geschatte stroom (A) | 5A |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Nominale spanning (AC.V) | 500V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | SP13 |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Contactmateriaal | Messing met Geplateerd Goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Soldeersel |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Type | UCU FUS-1 |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Toepassing | Automobiel |
|---|---|
| spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Modelnummer | M12 Gebied Wireable Connetor |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Codage | A / B/van D/van X/t-Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |