| Productnaam | 2 Pin Plastic Connector |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 2pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Productconnector | FUS-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Contactweerstand | <5m> |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Productnaam | De waterdichte schakelaar van UCU |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| aantal contacten | 2poles |
| Schakelaartype | zonder SR |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 2pins |
| Type | UCU-schakelaar |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Productconnector | FUS-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige classificatie | 15A |
| Contacten | 2pins |
| Contactweerstand | <5m> |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige classificatie | 10A |
| Aantal Contacten | 2pins |
| schakelaartype | zonder SR |
| Productnaam | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 4pins |
| Type | FUS-schakelaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Geslacht | Male-Female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Certificaat | IP67 |
| Over--vormmateriaal | Pvc of TPU |