| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 10pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Temperatuurwaaier | -40~+105 |
| Certificering | CE,ROHS,ISO |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 5 |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 6pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Contacten | 5pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | SP21 het paneel zet schakelaar op |
| Shell Material | Shcollmateriaal |
| Spelden | 4P |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -25℃~+90℃ |
| Het koppelen Enduranc | > cyclus 500 |
| Schakelaartussenvoegsel | PA+GF |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
|---|---|
| Max. kabel OD | 10mm |
| Het werk Temperatuur | -45 ℃~+105℃ |
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje, Mannetje aan Wijfje |
| Beveiligingsniveau | IP67 |