| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 7pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Specificaties van de draad | 28AWG-14AWG |
|---|---|
| Isolatieweerstand | >1000MΩ |
| Alternatief | LEMO PKG, ODU G5 |
| Code | A / B code |
| Tussenvoegsel | TPU+GF |
| Reeks | Lemo Redel Push-pull connector |
|---|---|
| Alternatief | LEMO PKG, ODU G5 |
| Duurzaamheid | >1000 cycli |
| Tussenvoegsel | TPU+GF |
| Verbindingstijden | 2000 |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 4pins |
| Type | UCU-reeks |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Partnermodel | sp21 |
|---|---|
| Aantal contact | 5P |
| Kabel buitendiameter | 710mm |
| Geschatte stroom (A) | 5A |
| Contactdiameter | 1.0*5 |
| toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |