| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Type | UCU-schakelaar |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Productnaam | De waterdichte schakelaar van UCU |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| aantal contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
| Schakelaartype | zonder SR |
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
|---|---|
| Assembleer Stijl | Opgezet voorpaneel |
| Max. kabel OD | 10mm |
| Het werk Temperatuur | -45 ℃~+105℃ |
| Type | RJ45 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 de Schakelaar van Gebiedswireable |
| Sollicitatie | Automobiel |
| Codering | A / B / C / D / K / L / X / S / T-code |
| oriëntatie | Rechte / rechte hoek |