| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaaraantal | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| spelden | 8pins |
| Kleur | zwart |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarreeks | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd Goud |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Contacten | 4pins |
| Contactdiameter | Φ1x4 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Polen | 4pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5, M8, M12 |
| Sollicitatie | Automobiel/Sensor/Elektromateriaal |
| Productnaam | M12 maak kabelschakelaar waterdicht |
| oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek/rechtstreeks aan Rechte hoek/y-Type |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand: V-0 |
| Pin Material | Messing met gouden plateren |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+85℃ |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Productnaam | 4 Pin Round Connector |
|---|---|
| spelden | 4p, 3P |
| Schakelaartype | Cirkelschakelaars |
| Beveiligingsniveau | IP67 waterdichte Schakelaar |
| Type | Cirkelschakelaar |
| Contacten | 2pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | sp21 assemblageschakelaar |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |