| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Modelnummer | USB3.0 |
| Type | USB |
| Toepassing | Audio & Video/Gegevens/Automobiel |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | RG2112 sensor eind elektroschakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Werkende Temperatuur | -25℃~85 ℃ |
| Contactmateriaal | Messingsverkoperen |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk/mannelijk |
| Aantal kernen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Soldering/PCB -beëindiging |
| Vergrendelingsweg | Voor/achter bevestigd |
| Contacten | 5 spelden |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Assemblageschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Shell Material | Shcollmateriaal |
| Contacten | 2pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | sp21 assemblageschakelaar |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Type | UCU-schakelaar |
| Polen | 2pin 3pin 4pin 5pin 6pin 7pin 8pin 9pin |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 3A, 5A, 13A |
| tariefvoltage | 250V |
| IP classificatie | IP68 |
| Tempereturewaaier | -25°C~+85°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 |
| Toepassing | Industriële automatisering, automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |