| Contacten | 3 Polen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Type | Soldeersel/PCB/Draad |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | GX |
| Toepassing | Audio & Video |
| speld | speld 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |
| Geschatte stroom (A) | 5/7/10/12/15/20 |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel/PCB/Draad |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Type | ADAPTER, Soldeersel |
| Toepassing | Macht |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Schakelaarontwerp | M12 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | PCB |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Nominale spanning | 60V |
| Codage | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd goud |
| Het koppelen Cyclus | >100 keer |