| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Contacten | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
| Geslacht | Mannetje |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 8P |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP67/IP68 |
| Norm | CEI 61076-2-112 |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Verbindingstype | Het Comité zet/het Kabeltype op |
| Modelnummer | 7/8 Comité die waterdichte schakelaar opzetten |
|---|---|
| Toepassing | Macht, Automobiel |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beëindigingsmethode | Schroef |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel/PCB/Draad |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
|---|---|
| Type connector | Paneelbevestiging |
| Aantal pinnen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Afsluiting van het solderen |
| Vergrendelingsmechanisme | Voor/achter bevestigd |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Contacten | 2 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | Het Comité zet op |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte USB-Generische schakelaar, |
| Toepassing | Audio & Video |
| Leider | Ingeblikt Koper |
| Materiaal | pvc, pvc |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |