| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Nominale spanning | 250V-600V |
|---|---|
| Nr. Van contac | 4pin- 19pin |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF30% |
| Kleur | Zilver |
| contacteer het lichaam | keur hoogwaardig koper goed |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 2pins |
| Type | UCU-schakelaar |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | het voorpaneel zet op |
| Polen | 8P |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Contacten | 4pins |
| Contacten | 2,3,4,5,6,7,9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel/Schroef |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Gender | Male Female |
|---|---|
| Product Name | Rigoal M23 connector male and female 19 pin 623T flange type panel IP67 waterproof assembly panel mount connector |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| Certificate | CE/ROHS/IP67/REACH/IP68 |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Toepassing | Industrie automatisering en procesbeheersing |
|---|---|
| Productnaam | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Beëindiging | Het solderen |
| Nominale spanning | 60V |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Aantal Contacten | 8Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat impulsvoltage | 500V |
| aantal contacten | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |