| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 3A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 3A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 1,5A, 3A, 4A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |