| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12X-8P |
| Sollicitatie | Stroom |
| pinnen | 8P |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Modelnummer | 923 |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Macht |
| spelden | 6P |
| Beëindiging | soldeersel |
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Type | Adapter, gevormd/paneelmontage/assemblage |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | Rj45 waterdichte aansluiting |
| kat | CAT5e/CAT6a |
| Type | Adapter, gevormd/paneelmontage/assemblage |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | Rj45 waterdichte aansluiting |
| kat | CAT5e/CAT6a |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Productnaam | M12 t-Type Adapter |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |