| Toepassing | Openlucht LEIDENE Vertoning/Verlichting, Openlucht |
|---|---|
| spelden | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Voordeel | lange duur en hoge betrouwbaarheid |
| Garantie | 12 maand |
| Schakelaartype | schroef/draad de slotstop, paneel zet op, soldeert |
| Werkende temperatuur | -30°C~105°C |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal van schakelaar | CuZn PA66 |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |