| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -30°C~105°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Toepassing | Ethernet |
| Type | Het Comité zet/Gevormd/Assemblage op |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | Assemblageschakelaar |
| IP Classificatie | IP67 |
| Polen | 4pins |
| Schakelaar | 7/8“ schakelaar |
|---|---|
| Draadmaat (AWG) | 16 |
| Type | Assemblage |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contacten | 3+PE |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Polen | 5P |
| Sluitensysteem | schroef 7/8“ - 16UNF |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 12 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Geschat IP | IP67 |