| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | Waterdichte M12-Sensor Cirkelschakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | SCHROEF |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 de Schakelaars van de Reekssensor |
| Sollicitatie | industrieel en automative |
| Productnaam | de Cirkelschakelaar van 2/3/4/5/8/12/17Pin M12 |
| oriëntatie | Rechtdoor |
| Schakelaarontwerp | m12 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabeldiameter | 4 mm 8 mm |
| Productnaam | m12 t-type assemblageschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | m12 t-type |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Productnaam | m12 t-type |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |