| Type | Sensoradapter |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Schakelaarontwerp | mannetje hoekige schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |