| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M12 vormende kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat (mm) | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V (32 V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Beëindiging | SCHROEF |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |