| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |