| Geschatte Temperatuur | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Draadmaat | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤6mΩ |
| Contactenplateren | Au (Goud) |
| Nominale spanning | 60V |
|---|---|
| Contactdrager | Zwart TPU+GF, |
| Schroefnoot | Messing, vernikkeld CNC, |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Over--vormt | TPU |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Douane | Aanvaardbaar |
| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| Speldaantal | 3pin 4pin |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP67/68 |
| Kabeldiameter | 3.5mm~5mm |
| Geschatte Stroom | 1.5A |
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Contact | Messing met geplateerd goud |
|---|---|
| Het verzegelen | Kiezelzuurgel |
| voltageclassificatie | 60V |
| Contactweerstand | <10m> |
| Analysevoltage | 1.5KV/1minute |
| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| spelden | 4p, 3P, 2P |
|---|---|
| Toepassing | Macht |
| Schakelaarreeks | M5 |
| Schakelaar Inser | TPU |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 14 |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |