| Certificaat | CE/ROHS/REACH |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Opzettend Type | Staight, de Elleboog van de 90 Graad Rechte hoek |
| Draadlengte | pas aan |
| Leidermateriaal | BRASS/GOLD |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Type | gevormde kabelschakelaar |
| Geschatte stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Modeltype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Polen | 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 25℃~+90℃/-20 - 40℃~+80℃ |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Beveiliging | Niet beschikbaar |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Kernen | 3 4 5 8 12 17 kernen |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12-polig/60V voor 5-polig/250V voor 3 4 17-polig |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Type | Gevormde kabel |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Kabellengte | 20cm; 30cm; douane |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |