| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Graad van Bescherming | IP67; IP68 |
|---|---|
| Beschermd | JA |
| Kern | 4P4C; 8P8C |
| Norm | Cat6a; Cat5e |
| Type | Elleboog; Rechtstreeks |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
|---|---|
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Nominale stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type | Laag voltage |
|---|---|
| Leidermateriaal | koper |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| schakelaartype | M5 Vormende Schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4P |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte stroom | 1A |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm |
| Kabelmateriaal | Pvc of PUR |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |