| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Type | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Geschatte stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Kern | 3 / kern 4/5/8/12/17 |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Geslacht | Vrouwelijk mannelijk |
| Type | Afgeschermd/Onafgeschermd |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| kern | 8pin 8core |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm; Volgens klantenvereiste |
| Schakelaarontwerp | mannetje hoekige schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| spelden | 4p, 3P |
|---|---|
| Beëindiging | golfplaat, vormen-op kabel |
| Kabelafzet | 3,3 mm |
| Nominale spanning | 60V |
| Materiaal van contact | Cu/Zu (messing) |
| Type | Gevormd |
|---|---|
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |