| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Materiaal connector | Pvc of PUR |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Soort | Rechtstreeks; Hoek |
| Type | vrij eind; dubbele stoppen |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |
| Contacten | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Codetype | A/B/C/D |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |