| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| spelden | 3pin |
|---|---|
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Certificaat | Ce/Rohs/BEREIK |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Schakelaartype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4p |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Beschrijving | M5 vormde rechtstreeks waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Type | M5 Kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Over--vormt | TPU |
| Contact | Fosfoorbrons |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5, M8, M12 |
| Sollicitatie | Automobiel/Sensor/Elektromateriaal |
| Productnaam | M12 maak kabelschakelaar waterdicht |
| oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek/rechtstreeks aan Rechte hoek/y-Type |
| Productnaam | M5 3pin/4pin vormden waterdichte schakelaarkabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Contacten | 3 4 spelden |
| Contactmanier | schroef |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| Contacten | 3p 4p |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm; Volgens klantenvereiste |
| Kabelmateriaal | PUR of pvc |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |