| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Modelnummer | DE WATERDICHTE SCHAKELAAR VAN SP11 SP13 SP17 SP21 SP29 |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Productnaam | de schakelaar SP1 13 17 21 29 water bestand 2 3 4 5 7 8 9 speldt c |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte stroom | 4A |
| Kabellengte | volgens klantenvereiste |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 10pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 6pins |
| Type | beschermde schakelaar |