| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| Productnaam | m12 t-type assemblageschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | M8 5 PIN Rear Lock Flange Connector |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Temperatuurwaaier | -40~+105 |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| spelden | 4p |
|---|---|
| Aantal Posities | 2 / SPELD 3/4/5/6/8/12/17 |
| Opzettend Type | PCB zetten/Comité opzetten/Kabel op |
| Opzettende Eigenschap | Front Mount/Achter Opzetten/4 Gat Flens |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 Schakelaar |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, industrieel, leiden, elektro |
| spelden | 4p, 5P, 3P |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Industriële camera, Ethernet-werk |
| Geslacht | Male&Female |
| Kleur | groene zwarte, |
| Product Name | M12 naar RJ45 connector kabel |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |