| aantal contacten | 8 spelden |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Contacten | 3pins, 4pins, 5pins, 8 spelden, 12pins zijn beschikbaar |
|---|---|
| Functie | Maak waterdicht |
| Certificaat | IP67 |
| Draadisolatie | Pvc |
| Geslacht | mannetje |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten van aantal | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Polen | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Certificaat | CE/ROHS/REACH |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Opzettend Type | Staight, de Elleboog van de 90 Graad Rechte hoek |
| Draadlengte | pas aan |
| Leidermateriaal | BRASS/GOLD |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |