| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Contacten | 4pins |
| Contactdiameter | Φ1x4 |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 4pins |
| Type | UCU-reeks |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Productnaam | De Cirkelbasis van de solenoïdewaarde een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |