| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 4pin mannelijke machtsschakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 4PIN |
| Toepassing | ruimte, automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Nominale spanning | 250V |
|---|---|
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd goud |
| Schakelaartype | Mannelijke vrouwelijke Terminals |
| Temperatuurwaaier | -40℃ aan +95℃ |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Telling | 3 4 5 6 8 |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Contactmethode | Schroef |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Een Code |
| Polen | 8pins |
| De draad holt uit | AWG24-AWG26 |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Productnaam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Contacten | 4 spelden |
| Geslacht | Wijfje |
| Het koppelen cyclus | >500times |