| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Schakelaarreeks | m12 maak schakelaar waterdicht |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Isolatie Resistan | ≥ 100M Ω |
| Contacten | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | De schakelaar van Weipusp |
| Beëindiging | Schroef |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 5pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Type | PS21 assemblage aan paneelschakelaar |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Type | Paneel connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Materiaal van Huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| sleutelwoorden | Waterdichte Schakelaar |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Werkende Temperatuur | -30°C~+105°C |
| Beschrijving | D-SUB hd-SUB 8pin/9pin/15pin |
| Productnaam | D-SUB HD-SUB |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Contacten | 3Pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Contactdrager | TPU+GF |
| Matenrial Overmold | PVC/TPU |
| Temperatuurwaaier | - 25℃~+80℃ |