| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| Kabelmateriaal | Pvc |
| Geschatte stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Temperatuurwaaier | -40~+105 |
| Certificering | CE, ROHs, iso |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Type | ADAPTER |
| Toepassing | Automobiel |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| Schakelaartype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4p |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Speld | speld 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 |
|---|---|
| TYPE | Het Comité zet op |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Temperatuurwaaier | -20°C~80°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| Kabelmateriaal | Pvc |
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
|---|---|
| Max. kabel OD | 10mm |
| Het werk Temperatuur | -45 ℃~+105℃ |
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje, Mannetje aan Wijfje |
| Beveiligingsniveau | IP67 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | RIGOAL |
| Modelnummer | USB 3,0 |
| Type | De ADAPTER, maakt waterdicht |
| Toepassing | Audio & Video |
| Modelnummer | M12 y-type schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Speld | 4 5 6pin |
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +80℃ |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |