| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
|---|---|
| Assembleer Stijl | Opgezet voorpaneel |
| Max. kabel OD | 10mm |
| Het werk Temperatuur | -45 ℃~+105℃ |
| Type | RJ45 |
| Modelnummer | M19 2 3 4 5 Pin Connector |
|---|---|
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Zwarte coating |
| Geschatte Stroom | 20A |
| Type | L |
| Verbindingstype | Verbindingstype het Comité zet/Schroeftype het Soldeerseltype op |
|---|---|
| aantal contacten | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Beëindiging | Soldering/PCB |
| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Materiaal van huisvesting | Zink vernikkeld gieten |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12p/2A voor 8p/4A voor 3 4 5 17p |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12p/60V voor 5p/250V voor 3 4 17p |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | -20℃~+85℃ |
| Duurzaamheid (de Stop/sluit af) | 500 keer |
| Waterdicht Niveau | IP68 |
| Speldenwaaier | 3 speld |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |