| IP Rating | IP65/IP67 |
|---|---|
| Rated current | 1.5A |
| Current Voltage | 30V |
| Withstanding voltage(AC.V)1minu | 1000V |
| Connector | USB 2.0 Connector, USB 3.0 Connector |
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
|---|---|
| Use | COMPUTER |
| Material | PVC |
| Rated current | 1.5A |
| Type1 | USB Cable |
| Spelden | 4p, 8P |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| IP Classificatie | IP67 |
| Verbonden methode | verbonden schroef |
| Huidige Classificatie | 1.0A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | RIGOAL |
| Modelnummer | USB 3,0 |
| Type | De ADAPTER, maakt waterdicht |
| Toepassing | Audio & Video |
| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 of 9 |
| Geschat Huidig (a) | 1.5A |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Type2 | Waterproof Connector |
|---|---|
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
| Type1 | USB Cable |
| Connector | USB 2.0 Connector, USB 3.0 Connector |
| USB Type | Standard |
| IP Rating | IP65/IP67 |
|---|---|
| Type1 | USB Cable |
| Connector Type | Female Male Terminals Connector |
| USB Type | Standard |
| Color | Customizable |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Productnaam | Het wijfje van M8bacoding aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | wijfje |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |