| IP graad | IP68 |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Omgevingstemperatuur | 20 - 40℃~+80℃ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Type1 | USB Cable |
|---|---|
| USB Type | Standard |
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
| Withstanding voltage(AC.V)1minu | 1000V |
| Color | Customizable |
| Use | COMPUTER |
|---|---|
| Type1 | USB Cable |
| Keywords | Usb 2.0 3.0 Connector |
| USB Type | Standard |
| Rated current | 1.5A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte USB-Generische schakelaar, |
| Toepassing | Audio & Video |
| Leider | Ingeblikt Koper |
| Materiaal | pvc, pvc |
| voeding | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Huidige Classificatie | max. 2.5A |
| IP classificaties | IP67 waterbewijs |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| Beschrijving | M5 vormde rechtstreeks waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Type | M5 Kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Over--vormt | TPU |
| Contact | Fosfoorbrons |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |