| spelden | 8pin |
|---|---|
| aantal contacten | 2 - speld 24 |
| Geschatte Stroom | 3 - 10 A |
| Kabellengte | Gebaseerd op het verzoek van de klant |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
| Type | Gevormd |
|---|---|
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Schakelaartype | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Polen | 4p |
| verbind type | m12 aan D-Sub |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Kernen | 3 4 5 8 12 17 kernen |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12-polig/60V voor 5-polig/250V voor 3 4 17-polig |
| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Toepassing | Audio & Video |
|---|---|
| Spelden | 4p, 8P |
| IP Classificatie | IP67 |
| Huidige Classificatie | 1.0A |
| Certificaat | Ce, ROHs, ISO9001 |