| Type | RJ45, gegoten |
|---|---|
| Toepassing | Ethernet |
| Geslacht | Mannelijk |
| Naam van de producten | M12 gevormde schakelaar |
| Codering | X |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm |
| Kabelmateriaal | Pvc of PUR |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |