| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| speld | 2pin; 3pin |
|---|---|
| Grootte | A, B, C |
| Type | Stop, Basis; Gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
|---|---|
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | 2 + PE; 3 + PE |
| Codage | Omdat c-code |
| Type | 2PE; 3PE |
|---|---|
| GROOTTE | Omdat c-grootte |
| Reeks | Basis; stop; gevormde kabel |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | SCHROEF |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Norm | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Het beschermen | V.N.-alaibable |
| IP graad | IP67 |
| Contactmanier | Schroef |
| Grootte | M8 |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |